Zihgir satışı

Zihgir satışı

Mesajgönderen ilkaydemirhan » Cum Tem 29, 2011 9:47 am

Elimde değişik ölçülerde bronz, boynuz ve kemik zihgir var. Bronzları 15 TL den, boynuzu 20 TL den ve kemikleri 25 TL den satmayı düşünüyorum. Fiyatlandırmayı zihgirin işçiliği oranında ayarladım. Almak isteyenler özelden bana ulaşabilirler.
İlkay DEMİRHAN
Kullanıcı avatarı
ilkaydemirhan

Re: Zihgir satışı

Mesajgönderen ilkaydemirhan » Prş Ağu 04, 2011 8:47 pm

Kemik zihgirler satılmıştır.
İlkay DEMİRHAN
Kullanıcı avatarı
ilkaydemirhan

Mesajgönderen suleymanelkan » Cmt Ağu 13, 2011 9:48 pm

ilkaydemirhan yazdı:Elimde değişik ölçülerde bronz, boynuz ve kemik zihgir var. Bronzları 15 TL den, boynuzu 20 TL den ve kemikleri 25 TL den satmayı düşünüyorum. Fiyatlandırmayı zihgirin işçiliği oranında ayarladım. Almak isteyenler özelden bana ulaşabilirler.

İlkay bey takas yapıyor musunuz?
Batıda Yüe-çiler'i ve 26 kavmi daha yendim. YAY çekebilen bütün kavimler tek bir aile gibi birleştiler. (Mete'nin, Çin imparatoruna hitaben yazdığı mektuptan alıntı)
suleymanelkan

Mesajgönderen ilkaydemirhan » Cum Ağu 19, 2011 7:23 pm

Yaparım.
İlkay DEMİRHAN
Kullanıcı avatarı
ilkaydemirhan

Mesajgönderen suleymanelkan » Pzr Ağu 21, 2011 6:23 pm

ilkaydemirhan yazdı:Yaparım.

Ben size zihgirlik boynuz göndersem üstünde sinir falan bana zihgir yapsanız kalan boynuzda sizde kalsa?
Batıda Yüe-çiler'i ve 26 kavmi daha yendim. YAY çekebilen bütün kavimler tek bir aile gibi birleştiler. (Mete'nin, Çin imparatoruna hitaben yazdığı mektuptan alıntı)
suleymanelkan

Mesajgönderen bilalguragac » Pzt Ağu 22, 2011 9:30 am

suleymanelkan yazdı:

Ben size zihgirlik boynuz göndersem üstünde sinir falan bana zihgir yapsanız kalan boynuzda sizde kalsa?

:))
Bilal GÜRAĞAÇ
Casablanca\FAS

"EY MİLLET-İ MERHUME, SAKIN YE'SE KAPILMA." M.Akif Ersoy-Atiyi Karanlık Görerek Azmi Bırakmak
bilalguragac

Mesajgönderen suleymanelkan » Pzt Ağu 22, 2011 1:54 pm

bilalguragac yazdı:
suleymanelkan yazdı:

:))

Yav malzeme mezbahadan gelmiş olsa bende yaparım ama malzeme önemli yerden geldi. :)))
suleymanelkan

Mesajgönderen ilkaydemirhan » Sal Ağu 23, 2011 8:01 am

Süleyman bey atölyeyi kapattım. Elimdeki zihgir stoğundan satış yapıyorum. Senin parmağına göre varsa elimde gönderirim. Boynuz varsa gönderirsen çok iyi olur. Boynuz bulmada sıkıntı yaşıyorum. Elimde bir çuval boynuz vardı artan taleple beraber eridi gitti. Parmak ölçünü ver bir bakayım kolleksiyonumun arasında sana göre varmı.
İlkay DEMİRHAN
Kullanıcı avatarı
ilkaydemirhan

Mesajgönderen suleymanelkan » Sal Ağu 23, 2011 2:24 pm

ilkaydemirhan yazdı:Süleyman bey atölyeyi kapattım. Elimdeki zihgir stoğundan satış yapıyorum. Senin parmağına göre varsa elimde gönderirim. Boynuz varsa gönderirsen çok iyi olur. Boynuz bulmada sıkıntı yaşıyorum. Elimde bir çuval boynuz vardı artan taleple beraber eridi gitti. Parmak ölçünü ver bir bakayım kolleksiyonumun arasında sana göre varmı.

Teşekkür ederim İlkay bey. En kısa zamanda boynuzu göndermeye çalışırım. İsterseniz özelden konuşabiliriz. Parmak ölçüm 7 cm.
Selamlar...
suleymanelkan

Mesajgönderen mahmutyavuzer » Pzt Kas 24, 2014 12:11 am

selamün aleyküm kabza ehli çelebi
kepadekeş çelebi kardaşına boynuz zihgirini ne kadara verirsin? Zihgirlerin ne boynuzundan yapılmış.
mahmutyavuzer

Sonraki

Dön Malzeme verenler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir